DORADZTWO PROINNOWACYJNE

Sukces wymaga innowacji

Jednym z warunków osiągnięcia powodzenia w biznesie jest otwartość na innowacje. Wprowadź innowacyjne idee biznesowe do swojego przedsiębiorstwa i ciesz się nowymi możliwościami. Nasze usługi wspierają poprawę konkurencyjności i wprowadzanie innowacyjności do firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Przejdź z nami przez każdy etap wdrażania innowacji i ciesz się osiągniętymi efektami. Oferujemy diagnozę aktualnej sytuacji firmy i jej potrzeb, a także usługi informacyjne, doradcze oraz właściwe wsparcie wdrożeniowe. Na każdym etapie procesu służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem.

Specjalistyczna Usługa Doradcza Proinnowacyjna

  • skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
  • dla osób planujących rozpoczęcie innowacyjnej działalności biznesowej
  • dla ośrodków realizujących usługi doradcze proinnowacyjne

Wybierz innowacje idealne dla swojej firmy i przygotuj ją na nadchodzący sukces. Postaw na innowacje organizacyjne, które udoskonalają zarządzanie i organizację pracy w Twoim przedsiębiorstwie. Zainwestuj w innowacje procesowe, dzięki którym polepszysz swoją produkcję i jakość świadczonych usług. Odkryj też innowacje marketingowe, odmieniające sferę sprzedaży i dystrybucji gotowych produktów oraz usług.

Nasza Specjalistyczna Usługa Doradcza Proinnowacyjna składa się z trzech etapów:

Diagnoza potrzeb firmy 

Daj się nam dobrze poznać i opowiedz o swoich planach. Na tym etapie ocenimy Twój potencjał i określimy, jakich wdrożeń potrzebujesz. Być może będą to tylko nowe metody marketingowe, a może cały komplet innowacji, które ulepszą Twoje przedsiębiorstwo

Zaprojektowanie strategii rozwoju

Opracowujemy plan wdrażania innowacji w Twojej firmie. Wybieramy i dopasowujemy metody, które odpowiednio wspomogą wszystkie procesy w przedsiębiorstwie. Tworzymy dla Ciebie też listę zadań, dzięki którym samodzielnie wdrożysz niezbędne procedury w działanie poszczególnych działów swojej firmy.

Wdrożenie strategii rozwoju 

Ostatni etap jest opcjonalny i oferuje doradztwo w doborze konkretnych rozwiązań oraz dostawców. Wspólnie przeprowadzimy zmiany w firmie i zadbamy o wdrożenie strategii, prowadzącej do sukcesu.

Dzięki naszej usłudze odkryjesz nowe możliwości i narzędzia rozwijające Twoją firmę. Decydując się na doradztwo proinwestycyjne, zyskasz szczegółowy audyt strategiczny oraz plany rozwojowe, zawierające wszystkie rekomendowane działania, które należy podjąć, aby udoskonalić swoje przedsiębiorstwo.

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń

kontakt@przedsiebiorczytorun.pl

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń
NIP 8792712682 KRS 0000785706

Misja Fundacji "Głównym celem Fundacji jest promowanie idei przedsiębiorczości, a tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, innowacyjności, transferu wiedzy do biznesu oraz upowszechnianie nauki. Celem działania Fundacji są również działania na rzecz rozwoju i popularyzacji edukacji, nauki oraz promowanie, wspomaganie oraz propagowanie rozwoju."

KONTAKT