AKCELERACJA SCALE UP

Program Akceleracyjny Scale Up

Nasz program Akceleracyjny Scale Up to ogromna szansa na rozwój biznesu pod okiem prawdziwych ekspertów. Oferujemy wsparcie doradcze i finansowe dla start-upów oraz umożliwiamy nawiązanie kontaktów z dużymi przedsiębiorstwami.

Weź udział w programie Scale Up, jeśli chcesz rozwijać innowacyjne rozwiązania w swoim biznesie. Nabór zgłoszeń do V tury rusza już 1 września 2020 roku.

W pakiecie akceleracyjnym otrzymasz:

  • Bezzwrotny grant w wysokości do 200 tys. zł w modelu equity free.
  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia ekspertów w formie usług doradczych.
  • Konsultacje z wybranym Partnerem programu.

Możliwość zdobycia wyższego kapitału po prezentacji pomysłu przed funduszami inwestycyjnymi.

Rozwijaj się dynamicznie i efektownie

Chcesz zdecydowanie przyspieszyć rozwój swojego start-upu, opierając go o innowacyjne technologie? Zgłoś się do naszego programu i skaluj swój biznes dzięki zaangażowaniu dużych firm z branży FoodTech, FinTech, IIOP, AR i logistyki. Nasi Partnerzy czekają, aby umożliwić ci przetestowanie nowych rozwiązań w rzeczywistych warunkach.

Wypełnij formularz, zaprezentuj swój projekt przed komisją i ciesz się ze wsparcia w postaci grantu do 200 tys. zł, doradztwa ekspertów i współpracy z doświadczonymi przedsiębiorstwami, wdrażającymi twój pomysł. Dzięki naszym Odbiorcom Technologii zyskasz dostęp do infrastruktury i wiedzy, niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Udział w naszym programie akceleracyjnym Scale Up pozwoli ci przyspieszyć rozwój twojego pomysłu i zwiększyć szanse na powodzenie.

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń

kontakt@przedsiebiorczytorun.pl

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń
NIP 8792712682 KRS 0000785706

Misja Fundacji "Głównym celem Fundacji jest promowanie idei przedsiębiorczości, a tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, innowacyjności, transferu wiedzy do biznesu oraz upowszechnianie nauki. Celem działania Fundacji są również działania na rzecz rozwoju i popularyzacji edukacji, nauki oraz promowanie, wspomaganie oraz propagowanie rozwoju."

KONTAKT