INWESTYCJE VC

Inwestujemy w najlepsze

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Inwestujemy w najlepsze Toruńskie firmy i start-upy”! Zgłoś projekt i zdobądź dofinansowania dla swojego biznesu od 500 000 zł do nawet 5 000 000 zł!

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń, Business Link Toruński Inkubator Technologiczny oraz Miasto Toruń znów łączą siły, aby pomóc rozwinąć skrzydła obecnym i przyszłym przedsiębiorcom z regionu. Uważasz się za jednego z nich? Zgłoś się!

Do udziału w konkursie zapraszamy firmy, start-upy, a także osoby, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności. Jeśli masz ciekawy i innowacyjny pomysł na biznes, prześlij zgłoszenie do 20.11.2020 r. na adres: przedsiebiorczytorun01@gmail.com

Inwestujemy w innowacje

Już 24 listopada 2020 roku wyłonimy finalistów konkursu, którzy otrzymają możliwość zaprezentowania się przed Komitetem Inwestycyjnym. W trakcie tej rozmowy ma miejsce pozyskanie inwestora o wejściu kapitałowym od 500 000 zł do nawet 5 000 000 zł. Dodatkową nagrodą dla autorów trzech wyróżnionych projektów jest dołączenie na trzy miesiące do szeregów Business Link Toruń!

W puli do zagospodarowania będzie nawet 5 000 000 zł. Są to prywatne fundusze inwestycyjne grup badawczych, które wspierają obiecujące start-upy. Aby zdobyć ten kapitał dla swojego pomysłu, przygotuj dla niego prezentację (Power Point lub Prezi) i wyślij ją na wyżej podany adres. Spotkanie z inwestorami odbędzie się 27 listopada 2020 roku. Do zobaczenia!

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń

kontakt@przedsiebiorczytorun.pl

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń
NIP 8792712682 KRS 0000785706

Misja Fundacji "Głównym celem Fundacji jest promowanie idei przedsiębiorczości, a tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, innowacyjności, transferu wiedzy do biznesu oraz upowszechnianie nauki. Celem działania Fundacji są również działania na rzecz rozwoju i popularyzacji edukacji, nauki oraz promowanie, wspomaganie oraz propagowanie rozwoju."

KONTAKT