SPOŁECZNOŚĆ

Toruński Inkubator Technologiczny to nie tylko przestrzeń, ale też kreatywna społeczność. Wspólne tworzenie sieci biznesowej, która pobudza i wspiera rozwój wielu firm, to nasz cel. Nasza społeczność to gwarancja pozyskania nowych kontaktów i utrzymanie relacje z ludźmi biznesu nie tylko z województwa kujawsko-pomorskiego.

Twoje biuro to również sale do spotkań, szkoleń oraz konferencji na ponad 200 osób.  Mnogość możliwości to przede wszystkim dowolne ustawienie sali, pełne wyposażenie w sprzęt niezbędny w trakcie wydarzenia a także idealna lokalizacja, znajdująca się w samym centrum Torunia. Przygotujemy i zorganizujemy dla Ciebie każde wydarzenie. A dla klientów poszukających niestandardowych rozwiązań o charakterze mniej formalnym proponujemy pomieszczenie Klubu Przedsiębiorcy.

Dzięki rozbudowanemu i różnorodnemu zapleczu konferencyjnemu, a także najwyższym standardom obsługi, z powodzeniem zrealizujemy dla naszego Klienta najbardziej wyszukane pomysły i przedsięwzięcia. 

Pierwsze prawo sukcesu wg. Alberta Barabasiego mówi, że nie tylko ciężka praca, ale też sieci społeczne napędzają sukces. Aby osiągnąć własny, dołącz do naszej społeczności.

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń

ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń

kontakt@przedsiebiorczytorun.pl

Fundacja Przedsiębiorczy Toruń
NIP 8792712682 KRS 0000785706

Misja Fundacji "Głównym celem Fundacji jest promowanie idei przedsiębiorczości, a tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, innowacyjności, transferu wiedzy do biznesu oraz upowszechnianie nauki. Celem działania Fundacji są również działania na rzecz rozwoju i popularyzacji edukacji, nauki oraz promowanie, wspomaganie oraz propagowanie rozwoju."

KONTAKT